Zayıf ve Uzun Görünmek İçin Beş Giyim Hilesi

Daha uzun ve zayıf görünmenin beş farklı yolu vardır. Aslında kişi bu bilgilerle olduğundan daha zayıf ve uzun gözükebilir.

İşte İşinize Yarayacak 5 Giyim Hilesi

1) Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek belli pantolonlar bacak boyunu uzun gösterir. Dolayısıyla kişi daha zayıf ve daha uzun gözükmüş olacaktır. Düşük bel pantolon ile yüksek bel pantolon arasındaki boy ve kilo olarak görünüm farkını kişi deneyerek görebilir.

 

2) Tek Renk Kombin

Baştan aşağıya aynı renk giyinilmelidir. Yani kombinin bütün parçaları birbirine benzer renklerde olmalı. Bütün parçaların aynı renk olmasına monokromatik giyinmek de denilmektedir.

3) Dik Çizgiler

Kıyafetlerde dikine çizgiler tercih edilmelidir. Enine kullanılan çizgilere sahip kıyafetler kişiyi olduğundan daha geniş ve kilolu gösterir. Dikine kullanılan çizgiler ise kişiyi hem zayıf gösterdiği gibi hem de olduğundan daha uzun gözükmesini sağlayacaktır.

4) V Yaka

V yakalı giysiler kişiyi olduğundan daha zarif ve ince gösterir. Bu giysiler silueti daha dar gösterdiği için kişi sanki şu anki halinden daha zayıfmış gibi gözükecektir. Bisiklet yakalı giysiler ile v yakalı giysiler arasında çok ciddi farkın olduğu görülecektir. Kişi bu iki özelliğe sahip giysiler giyerek aradaki farkı deneyimleyebilir. V yakalı kıyafetler kişiyi proprosiyonu düzgün bir şekilde gösterir.

5) Ten Rengi Ayakkabı

Nü tonlara sahip herhangi bir ayakkabı kullanımı kişiyi olduğundan daha uzun gösterecektir. Bu detay önemli bir detaydır ve mutlaka her kadının ayakkabı dolabın en az bir tane nü tonlara sahip bir topuklu ayakkabısı olması gerekir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay