Zayıf Gösteren 7 Hayati Stil Önerileri

Zayıf görünmek ve fit bir vücutla görünüme eşlik etmek insanların hayalidir. Hemen pek çok kişi zayıf ya da fit görünüm hayalini kurmaktadır. Bu makalemizde sizleri zayıf gösteren stil önerileri olarak sizler için önereceğimiz kıyafet stillerinden bahsedeceğiz. Böylece çok zayıf olmasanız da yapacağınız doğru seçimlerle sizler de olduğunuzdan çok daha zayıf gözükebilirsiniz. Zayıf görünüm sağlayan tarz önerileri olarak sizlere önereceğimiz kıyafet kombinleri ile olduğunuzdan çok daha ince ve alımlı bir şekilde görünmeniz mümkündür.

İnce Görünmenizi Sağlayan Stiller

Her insan bazı kişiler gibi ince vücuda sahip olmayabilir. Herkesin ince bir beli, zayıf bir bedeni olmayabilir. Siz de vücudunuzdaki fazlalıklardan şikayetçiyseniz ince görünmenizi sağlayan stiller olarak sizler için bazı önerilerde bulunabiliriz.

Siyah giyinin: Eğer siz de fazla kilo probleminden şikayet eden kişilerseniz ve bu konuda ne giyeceğiniz konusunda kararsızsanız siyah giyinmek ideal görünümü kazanmanızda yardımcı olabilir. Siyah renkler hem kişiyi olduğundan daha zayıf gösterir hem de kişiye asil bir görünüm kazandırır.

Boyuna Uzun Çizgili Giysiler Tercih Edin

Boyuna uzun çizgili kıyafetlerde sizi olduğundan daha uzun ve ince gösterebilir. Uzun boyuna çizgili bir elbise ya da kumaş bir pantolon bu konuda kurtarıcı olabilir.

Volanlı Etekler Kullanın: Kalça bölgesinde fazlalıkları olanlar için volan etekler ince görünmek için doğru tercih olabilir. Volan eteklerinizi şık tişörtlerle kombine edebilirsiniz.

Vücuttaki Fazlalıkları Kapatmak İçin Kıyafet Önerileri

Vücuttaki fazlalıkları kapatmak için ince gösteren kıyafet önerileri olarak şunları önerebiliriz:

Beli ince gösteren kıyafetler: Bel kısmında fazlalıkları olanlar için bel kısmı için değişik renk geçişlerini sergileyen elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu renk geçişleri olan elbiselerle bel bölgesi daha ince bir görünümde gözükmektedir.

Bacakları gizlemek için kıyafetler: Bacak bölgesinde fazlalıkları olanlar için bu bölgedeki fazlalıkları gizlemek için midi etekler tercih edilebilir. Rahat bir kullanım sağlayan midi etekler sayesinde bacaklarınız olduğundan çok daha ince bir görünüme sahip olabilir.

Üst Bölgeyi kapatacak kıyafetler: üst bölgenizde fazlalıklar varsa bu bölgenizi kapatmak için uzun bol gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay