Yeni Sezon Jartiyer Takım Modelleri ve Fiyatları – Jartiyer Nasıl Giyilir ?

jartiyerler ilk başlarda sadece gelin takımlarıyla birlikte satılan çoraptan direk olarak atlete bağlanan bağlarla oluşan 2 parça bir iç çamaşırı. İlerleyen zamanlarda bir çok modeli ve rengiyle modern yaşam ve giyim tarzının bir vazgeçilmezi olmuş durumda. Bunla birlikte bir çok marka ve tasarımcı bu iç çamaşırlarını tasarlamış, kendilerine göre yorumlamışlardır. Günümüzde bir birinden farklı çeşitleri ile bizlerin karşısına çıkıyor. 2 parça, 3 parça, sadece çorap ve kilo veya komple vücudu saran jartiyerler mevcut.

Vücut Tipine Göre Jartiyer Seçimi

Jartiyer seçerken hanımların dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Yanlış jartiyer seçimi sonucunda güzel görünmekten çok komik duruma düşebilir, geceniz rezil bir hal alıyor olabilir. İlk önce ne tarz bir jartiyer satın alınacak buna karar vermeniz gerekmekte ardından vücut tipine göre, basenli veya normalden ince hatlara sahip iseniz seçmeniz gereken modeller farklı olacaktır. Basenli bayanların jartiyer seçiminde dikkat etmesi gereken çoraptan yapılan bağlantıların sayısının fazla olması veya çorap ile külot arasını kapatacak bir bağlantı sekline sahip olmasıdır. İnce hatlara sahip hanımlarımız ise külot yerine tanga seçimi ve biraz daha kısa bir çorap ile çorap – tanga arasındaki mesafeyi ön plana çıkartmalıdır.

Jartiyer Takım Nasıl Giyilir

Daha önceden giyenler için jartiyer takım nasıl giyilir sorusu çok komik olsa da, ilk kez jartiyer giyecekler gerçekten zorlanabilirler. Özellikle bağlantılar konusunda ilk kez tecrübe edenler çok zorlanmaktadır. Jartiyer giyerken belli bir sıraya uyulmalıdır, ilk önce külot veya tanga giyilmelidir. Daha sonra bacaklarımıza tek teker çorap giyilecek bağlantıların takılması gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken husus çorabı otururken giymelisiniz. Tırnaklarınız uzun ise giyerken çoraba takılmamasına dikkat etmelisiniz. Çorabı giydikten sonra otururken ön askı tokalarını takmanız daha sonrasında kalkarak arka askı tokalarını takmanız gerekir.

Jartiyer Modelleri, Markaları Ve Fiyatları

Yazımızın başında da belirtiğimiz gibi gece hayatının modern bir hal almasıyla popüler hale gelen jartiyer takımlarını bir çok marka tarafından tasarlanarak piyasaya sürülmekte. Neredeyse aynı kaliteye sahip bir çok ürün bir birinden farklı fiyatlara satılmakta bizlerin tecrübeleri ve müşterilerimizden gelen geri dönüşlerin ardından en olumlu yorumları alan Miray Kaya Jartiyer modelleri bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Kendi üretimleri ve satışları olduğu için normalden çok daha iyi fiyatlara daha kaliteli ürünler sunabiliyorlar bu yüzden jartiyer konusunda sizlere ısrarla tavsiye ediyoruz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay