Pileli Etek Kombinleri – Siyah Uzun Tesettür Pileli Etek Kombinleri

2018-2019 yılları arasında özellikle bulunduğumuz kış aylarında trendler arasında yer alan pileli etekler, elbette bahar aylarında da modasını koruyacak gibi duruyor. Pileli, piliseli ve pilikaşeli gibi kendi aralarında ayrılan ve çok rahat ve şık duran bu modeller ile bambaşka bir hava katabilirsiniz. Sizlerin bu şekilde pileli etekleriniz ile çok güzel yorumlar alacağınızın garantisini şimdiden verebilirim. Çok hareketli ve kıpır kıpır olan bu yapıya halkımız pileli etek diyor. Pileli etekler ciddi anlamda çok farklı tarz katarken, dört mevsim de kolaylıkla kullanılabilir. Sadece kış günlerinde kullanılabilir algısını mutlaka kafanızdan çıkarın.

Pileli Etek Kombinleri

Pileli etek kombinlerin de birçok konuya değinmek zorunda kalacağız. Birçok farklı kumaş ve tasarımlar ile yapılan pileli etekler, spor ayakkabılarınızın veya sandaletten babete kadar birçok ayakkabınıza uyum sağlayacaktır. Pileli etek modellerinde elbette yine dallara ayrılıyoruz.

Uzun Pileli Etek Modelleri

Uzun pileli etek modelleri bu sıralar çok moda olmuş durumda. Havalar da hafiften soğumaya başlamışken, vazgeçilmez kombinleriniz arasında yer alabilir. Uzun etek tarzları her kategoride tercih ediliyor. Havanın serin olduğu günler zaten muhakkak giyilebilir. Bir bluz ve üzerine kot ceket ile kombinler yapılabilir.

Tesettür Siyah Pileli Etek Kombinleri

Tesettür için siyah pileli etek kombinleri özellikle kapalı kadınlarımız için vazgeçilmez bir moda anlayışı diyebiliriz. Kapalılar için çok doğru bir karar olurken, çok şık bir görüntü sunduğu ise kesin. Özellikle eşarp rengiyle aynı renkte olan kombin tasarlayarak çok güzel bir hava katabilirsiniz. Ayrıca yüksek bel etekler tercih edildiğinde bel bölgesi ince gösterebilirsiniz.

Siyah Pileli Etek Kombinleri

Siyah pileli etek kombinlerinde, pileli kavramında en çok kullanılan bir alışveriş sözcüğüdür. Pileli denince ya siyah görürüz, ya siyah alırız. Öyleyse bu siyahın her kıyafetin altına gittiğini, yada uyum sağladığını söylemek doğru olur. Özellikle Türk kadınlarının baş belası basen bölgesini kapatmak için siyah renk etekler tercih edebilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay