Kadina Özel Sırlar
Maydanoz Kürü İle Zayıflayanlar, Faydaları, Kaç Kilo Verdirir ?
Sosyal Medyada Paylaş
4 Ocak 2018
Admin

Maydanoz Kürü İle Zayıflayanlar, Faydaları, Kaç Kilo Verdirir ?

Maydanoz kürünü uygulamak oldukça kolaydır. Kilo vermede etkili bir formüldür. Sabahları taze olarak hazırlanmış maydanoz kürü 15 gün içiliyor. Bir hafta ara verildikten sonra tekrar küre başlanıyor.

Maydanoz Kürünün Faydaları

Güçlü bir ödem atıcıdır. Kişide aşırı iştah ve tatlı isteğinin önüne geçer. Karaciğeri temizlemesi en bilindik faydasıdır. Vücutta depolanan fazla suyu atmaya yardımcıdır. Troidleri çalıştırır. Kişiyi yorgunluk hissinden kurtarır ve enerji verir. İçerdiği C vitamini sayesinde yağ yakımınım hızlandırır ve böylelikle kilo vermeye yardımcıdır. Böbrek ve kum taşları için faydalıdır. Yüzde oluşan sivilceler için bakteri temizleyici özelliği bulunmaktadır.

Maydanoz Kürü Tarifi 

Malzemeler; yarım demet maydanoz, yarım limon suyu, bir bardak su, İyice yıkanan maydanozlar robota alınarak üzerine yarım limon suyu eklenir. İyice incelene kadar robottan geçirilir. Çekilen maydanoz bir bardak su ile karıştırılır. Her sabah hazırlanan maydanoz kürü ile zayıflayanlar genellikle aç karnına, kahvaltıdan en az 15 dakika önce içilir.

Karaciğer Yağlanmasında Maydanoz Kürü

Karaciğer yağlanması olan kişilerde sürekli bir yorgunluk ve uykusuzluk hali vardır. Bunun sebebi karaciğerde oluşan yağlanma ve vücudun ödem toplamasıdır. Bunun önüne geçebilmek için doğal yöntem olan maydanoz kürünü 6 ayda bir uygulamak gereklidir. Bir limonun suyu ile yarım demet maydanoz robottan çekildikten sonra bir bardak su eklenerek içilen kür bir hafta boyunca düzenli olarak yapılmalıdır.

Maydanoz Küründe Nelere Dikkat Edilmelidir?

Maydanoz kürü hem zayıflamada kullanılmakla birlikte hem de ödem atmaya yardımcı olarak kullanılmaktadır. Maydanoz kürünü uygulayan kişiler sık idrara çıkacaktır. Böylelikle vücuttan ödem ve yakılan yağlar dışarıya atılacaktır. Dikkat edilmesi gereken nokta maydanoz kürü ile kaybedilen suyun vücuda tekrar alınmasıdır. Bu kürü uygularken su miktarı normal günde içilen su miktarından fazla olmalıdır.

Sağlıklı Bir Diyet İçin En Önemli 13 Püf Nokta

Bir adet yorum var.

Yorum İle Bize Soru Sorabilirsiniz