Lipoşaksın Nedir ? Nasıl Yapılır ? Lazer Lipoşaksın Faydaları Nelerdir ?

Dünyada kadınların ve erkeklerin en çok şikayetçi olmuş olduğu fazla kilolarından kurtulamamalarıdır. Diyet yaparak, spor yaparak fazla yağlarınızdan kurtulamıyorsanız yağlardan kurtulmak için çözüm yolları aramaya başlıyorsunuz demektir. Modern tıbbın ilerlemesi ve teknolojinin sunmuş olduğu birçok olanaklar ile artık fazla kilolardan kurtulmak son derece kolay oluyor. Günümüzde birçok uygulama sayesinde kilolardan ve yağlardan kurtulmak mümkün oluyor. Bu yöntemlerin en başında lipoşaksın faydaları geliyor.

Lipoşaksın Nedir?

Son zamanlarda sıklıkla adının duyulduğu lipoşaksın kadınlar tarafından en çok merak edilen zayıflama yöntemlerinin başında yer alıyor. Birçok kadın lipoşaksın nedir diye araştırmalar yapıyor. Lipoşaksın insan vücudunda bulunan genellikle bel, karın bölgesi ve kalçadaki fazla yağların, diyet ve spor ile atılamadığı zamanlarda yağ aldırma yöntemi ile kurtulmayı sağlayan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde vücudunuzdaki yağlar parçalanarak o bölgeden çıkartılır. Yağlarını çıkartıldıktan sonra vücudunuz oldukça güzel bir şekil alır.

Lipoşaksın Nasıl  Yapılır?

Lipoşaksın nasıl yapılır sorularını hep birlikte yanıt arayalım. Son zamanlarda en çok tercih edilen lipoşaksın kadınlar tarafından sıklıkla başvurulan zayıflama yöntemidir. Lipoşaksın sayesinde vücudunuzda bulunan fazla yağlar vücuttan alınarak atılır. Vücudun işlem yapılacak bölgeleri işaretlenir ve kişi ameliyata hazırlanır. Lipoşaksın kesinlikle cerrahi bir işlemdir. Vücuda atılan 1 veya 2 milimetrelik kesitler sayesinde çeşitli yöntemlerle vücudun içerisinde girilerek yağlar parçalanır. Eritilen yağlar çeşitli vakumlama yöntemleri ile bulunduğu bölgeden çekilir. Ameliyat izleri belli olmasın diye genellikle vücudun kıvrımlı yerlerine veya iç çamaşırı ile görünmeyecek olan yerleri kesitler atılıyor. Bu sistem klasik lipoşaksın sistemidir. Genellikle bu lipoşaksın yöntemi ile vücutta bulunan kalıcı yağlar atılıyor.

Lazer Lipoşaksın

Lazer destekli lipoşaksın ile yine aynı yöntem uygulanır ve inatçı yağlar daha kolay bir şekilde vakumlama yöntemi ile çekilir. Genellikle son zamanlarda en çok tercih edilen lazerli lipoşaksın oluyor. Lazerli lipoşaksın da  1 milimetrelik kesitler içerisinden ince Enjektörler ile Lazer yöntemi ile eritilen yağlar çekiliyor. Fakat daha fazla tercih edilen ve yeni çıkan bir sistem olan lazerli yöntemler de artık kesit açılmadan yağlar böbrek ve karaciğer tarafından direkt olarak katılıyor. Lazer lipoşaksın sayesinde herhangi bir kesit olmadan iz olmadan ağrı sızı olmadan vakumla çekilmeden fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Lazerli sistemler son zamanlarda kendini yenileyerek birçok olanağı insanlara sunuyor.

Lipoşaksın Faydaları

Lipoşaksın faydaları insanlar için oldukça önemlidir. Vücuttan diyetle ve sporla atamadığımız kalıtsal yağla lipoşaksın yöntemi ile vücuttan atılarak vücudun şekillenmesine yardımcı oluyor. Bu yöntem sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulabilir psikolojik olarak kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Lipoşaksın bulunduğu bölgedeki her türlü kalıtsal yağı eritiyor ve o bölgenin şekillenmesini sağlıyor. Lipoşaksın sayesinde fit bir görüntüye ulaşabilir ve vücudunuzun şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Lipoşaksın Fiyatları 2019

Lipoşaksın fiyatları 2019 tarihinde farklılık gösteren yapılarda bulunuyor. Lipoşaksın fiyatları uygulanacak olan kliniğin ve doktorun sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda her zaman farklılık gösteren yapılardandır. Ayrıca alınacak olan yağ ve uygulanacak olan bölgenin genel durumu fiyatları her zaman değiştiriyor. Her yıl lipoşaksın fiyatları sezona göre farklılık gösteriyor. Ayrıca her şehir ve her klinikte kendi fiyat tarifelerini belirleyen birçok uzman bulunuyor. Lipoşaksın fiyatı lipoşaksın kullanılacak olan malzemelerin fiyatının artması ile birlikte fiyatlar yükseklik gösteren yapılardır. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi her zaman fiyatları değiştir. Lipoşaksın yaptıracaksanız fiyatları göz önüne almadan kesinlikle en iyi uzmanlara yaptırmanız gerekiyor. Cerrahi bir girişim olduğu için iyi uzman tarafından yapılması sağlığınız için önemlidir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay