İbrahim Saraçoğlu Tavsiyesi; Tilya Kürü Nedir ? Nasıl Yapılıyor ?

Geçtiğimiz dönemlerde ilk kez  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocanın bir kadın programında bahsettiği Tilya kürü, son dönemler de arayıp bulamadığımız bir özelliği var yağ yakmak. Bahsi geçen bu kür sizleri kilo verme konusunda yağ yakımına yardımcı olarak ileri bir aşamaya götürüyor. Eğer ki kilo veriyor ancak yağ oranınız ve miktarınız aynı kalıyorsa bilin ki verdiğiniz kilolar elbet geri gelecektir. Çünkü yağ yakımı olmadan verilen kilolar ya vücut içerisinde bulunan su veya günlük biriken ödemlerdir.

Tilya Kürü Tarifi

Malzemeler;

Yapılışı;

İlk olarak 1 LT kaynayan suyun içerisine 10’ar gram kuşburnu ve ihlamur ilave edilir. 5 ile 7 dk kadar bu şekilde su kaynar ardından 5 gram kadar altın otu ilave edilir. Altın otu ilave edildikten 3 ile 5 dk sonra kaynayan su ocağın üzerinden alınır. Burada altın otunun çok fazla kaynayan suya maruz kalmaması elzem.

Tilya Kürü Uygulanışı

Neredeyse diğer tüm zayıflama kürlerin de olduğu gibi bu kürü de metabolizma hızlı olduğu zamanlar da yanı sabah aç karnına içmekte yarar vardır. Hazırladığımız 1 LT suyun hepsi tek sefer de içmiyoruz. Sabah aç karnına kahvaltıdan önce yarım litre içiyoruz ve ardından öğle yemeğinden önce kalan yarım litreyi bitiriyoruz. Kürü hazırladıktan sonra 6 saat içerisinde tüketmeliyiz. Bayatladıktan sonra bu kürün kullanılmasında hiç yarar göremezsiniz. Her gün, günlük olarak bu kürü hazırlamalısınız.

Ara vermeden 1 ay boyunca yağ yakımına yardımcı bir diyetin yanında bu kürü kullanılması sonucun da 8-9 kilo kadar kilo vermek hiçte zor değil. Ancak tilya kürü kullananlar arasında hiç kilo veremeyen veya kilo vermesi aylık 1-2 ile sınırlı kalanlar da yok değil. Burada kür ile birlikte yaptığımız diyet çok önemli sağlıklı bir diyet listesi oluşturma için En iyi diyet listesi makalemizi okuyabilirsiniz.

Kös Forumda Tilya Kürü İle ilgili Açılmış Başlıkları

Tilya kürü ile zayıflayanların yorumları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay