Hakkımızda

Sitemiz 2017 yılında hanımların doğru ve yararlı bilgilere ulaşması için kurulmuştur. Bir çok formül ve kürler önceden denenerek sonuçlarıyla birlikte paylaşılır. Ülkemizde duyulmayan kadın sorunlarına çareleri yurt dışından buluyoruz ve çevirimini yaparak sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Yazılarımızı ve bloglarımızı facebook, instagram ve Google+ gibi bütün hesaplarımızda paylaşıyoruz sizlerinde bu hesaplarımızı sağ üstten takip etmenizi rica ederiz.

Yazar kadromuz konusunda uzman 5 kişiden oluşmakta ve kategoriler yazarlarımız arasında paylaşılmış durumda. Bu sayede size aktarılan bilgiler gün geçtikçe daha çok bilgi sahibi olan insanlar tarafından yazılıyor. Güncel olarak o kategoride uluslar arası dergileri ve makaleleri takip ederek bunları sizlere aktarıyoruz.

Sizlerde bünyemizde yazar olabilir severek yapabileceğiniz bu işten para bile kazanabilirsiniz. Yazılarımızda hanımların direk olarak ham bilgiye ulaşmasına dikkat eder sorunlara anında çözüm bulacak formüller geliştirerek sizlerin zaman kaybın kurtarıp çöp yazıları okumanızı ve zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay