Tarama Kategorisi

Makyaj

Yeni Sezon Makyaj Trendleri

Bulunduğumuz aylar olarak mevsim geçişlerinde sonbahar- kış makyaj trendleri uygulanarak, etkili pek çok önerileri ile stil ve tarz oluşturabilirsiniz. Naturel, çekici, etkili bir görünüm sergilemenizi sağlayacak olan trendler ile bu sezona damganızı vurabilirsiniz.

Bu yılın içinde derin mavi olarak adlandırılan renk tonu bu yılın modasında sık kullanılmaktadır. Sim ve yoğun tonlar kullanılan derin maviyi makyajınızda tamamlayıcı olarak kullanabilir ve makyajınızın kilit noktasını derin mavi ile etkinleştirebilirsiniz.

Eyeliner kullanımı da bu senin modasında kendinizi etkili göstermek için kullanılan ürünlerdir. Gözlerinizin daha etkili görünmesi için gözlerinizi ortaya çıkaran eyelinerler ile gözlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bunun için durumuna göre kalın, ince, siyah ya da beyaz eyeliner kullanabilirsiniz.

Bu yılın makyaj trendi olarak oldukça enteresan ve sıra dışı stiller dikkat çekmektedir. Asil ve zarif dokunuşların yanı sıra özgür gösteren ve cesaret isteyen trendler de de dikkat çekmektedir.

Farklı tarzlar için de yoğun kırmızı dikkat çekmektedir. Genelde dudaklarda kullanılan yoğun kırmızı bu sefer gözler de kilit noktası oluşturmaktadır. Can alıcı bir stil için gözler üzerinde kalın ve yoğun olarak kullanılan kırmızı renk gözleri çok dikkat çekici hale getirecektir.

Göz için  ’’örümcek kirpikler’’ adı verilen stil ile kirpikleriniz ön plana çıkaran bir stile imza atılmıştır. Kirpiklerinize iri bir görünüm veren örümcek kirpik modeli bu sene makyaj trendleri içinde en çok kullanılan ve tercih edilen kirpik modellerindendir.

Makyaj Videoları İzleyerek Trend Makyajlar Hakkında Bilgiler Edinebilirsiniz

Bu senenin trend makyajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için makyaj videoları size yol gösterebilir. Makyaj videoları izleyerek bu senenin trend makyajlarının ne olduğu hakkında ve trend makyajların nasıl yapıldığı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece trend makyajlar hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu şekilde trend makyajlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay