Şık Bluz Modelleri 7 Farklı Model ve Kombinlenişleri

Günlük kullanımın en önemli parçalarından biri olan bluz modelleri kadınların hem iş hem de günlük yaşamlarında vazgeçemediği parçalardan olmayı sürdürüyor.

  1. V Yakalı Bluz Modeli

Öncelikli olarak iş yaşamında sıklıkla kullanılan bu model, ofis ortamında veya bir davette ceketle beraber giyildiğinde çok şık ve zarif bir görünüm elde ettiği için son yıllarda kadınlar tarafından çoğunlukla tercih edilen kıyafetlerin başında geliyor.

  1. Şifon Askılı Bluz Modeli

Kadın gardırobunun en önemli parçalarından biri olan şifon detayı bluzlarda da kendisini gösteriyor. Şık bir kumaş pantolonla veya yine giyilebilecek bir ceketle tamamlanırsa eğer her şekilde sizi kurtarabilecek bir kombine dönüşebilir.

  1. Abiye Bluz Modeli

Davetlerde ve düğünlerde hem spor hem de şık görünmek isteyen kadınlar ise tercihlerini Abiye bluzdan yana kullanıyorlar. Son zamanlarda pratik ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar bu bluzları dar jeanler ve topuklu ayakkabılarla tamamlayarak sade ve şık görünmeyi başarıyorlar.

  1. İşlemeli Bluz Modeli

Renk renk işlenen bu bluzlarda son zamanlarda dikkat çeken parçalardan olmayı başarıyor. İnci işlemeli, kabartmalı ve desenli bluzlar yine sezonun en çok dikkat çeken parçalarından.

  1. Sırt ve Omuz Detaylı Bluzlar

Son yıllarda sırt ve omuz detayı olan bluzlar da revaçta ve sadece yazın değil kış günlerinde de bu model çok fazla tercih edilmeye başlanmaktadır.

Sırt Dekolteli Bluzlar

Gece davetlerde çok sık kullanılan bir model olan sırt dekolteli bluz, günlük yaşamda da yine vücut hatlarına güvenen kadınların çokça tercih ettiği parçaların başında geliyor.

  1. Arkası Uzun Önü Kısa Bluzlar

Yüksel bel pantolonlarla kullanıldığı zaman bacak boyunuzu olduğundan da uzun gösteren bu model yine günlük yaşamda sıkça tercih edilen bir ürün.

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay