Beli İnce Gösteren Tüyolar

Hareketsiz yaşam, düzensiz beslenme, kötü gıdalar birçok etken ile birlikte kilolar gelmeye başlıyor. Ama korkmayın beli ince gösteren bir çok yol var Herkes spor yapmıyor ama güzel bir fiziğe sahip olmak istiyor, sağlık açısından spor kesinlikle şart  fakat fazla kilolu olmayıp da göbeğinden dolayı kilolu duranlar ince belli görünmeleri için tüyolar vereceğiz.

Beli İnce Gösteren Kıyafet Seçimi

Tercih ettiğiniz giysiler, kombinler  belinizi ince göstermeye yardımcı oluyor. Kadını kadın yapan belki de dişiliğini gösteren şey kadının bel bölgesidir. Peki, bu kıyafet manipülasyonları ile beli ince gösteren yöntemler nelerdir ? Bel egzersizinin dışın da beli ince göstermek  mümkün.

Göz Algısını Değiştirecek Tüyolar

  • Etek seçimi ve gömlek tercihi kadınlığın belki de en önemli unsurudur. Tüm vücudu daha dar lanse etmek istiyor iseniz böyle bir kombin tercihiniz size fayda sağlayacaktır. Kilonuzun kaç olduğu çok önemli değil, direkt olarak bir gömlek ve etek seçimi ile belinizin ince görünmesi için yeterli.
  • Kim Kardashian’ı bir gözlerinizin önüne getirin, basenleri dünyanın gözü önünde ancak ince bir bele sahip ve bunu fırsat buldukça değerlendiriyor, kesinlikle belini gözler önüne serecek dar kıyafetleri bel bölgesinde ön plana çıkarıyor.
  • Daha uzun boyda etekler tercih etmek isterseniz, yüksek belli olanları seçin ve kesinlikle topuklu bir ayakkabı bile etkileşime sokun. Üstünüze ise bel bölgesi açık olan bir bluz seçiminde bulunabilirsiniz. Bu kombin sizi çok daha uzun ve daha fit gösterecektir.
  • Klasik penye tişört giysilerinizi, etek veya pantolon ile birlikte tercih etmeniz sizi serkeş bir görüntüden arındıracak belinizin hatlarını ön plana çıkaracak bir ince noktadır.
  • Yüksek bel pantolonlar, belin ince görünmesi için bir acil durum butonu  durumunda bir kıyafet, ancak sakın geniş kıyafetler ile kombinleyin aksi takdirde belinizi daha kalın gösterir.
  • Kıyafetlerinizde mutlaka kemer tercih edin vücudun daha slim görünmesini sağlayacak bir aksesuar sınıfına girer kemer.
  • Kıyafette renk uyumu beli ince gösteren en önemli yöntemdir olabildiğince bir birine yakın renkler giyerek göbeğinizi saklayabilir, belinizi ince gösterebilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay