Bayan Kot Gömlek Modelleri

Bayan Kot Gömlek Modelleri Şık ve Rahat Kıyafet Tercihi

Bayanlar olarak genellikle hem şık hem de rahat kıyafetler giymek istiyoruz. Bu yüzden kıyafet olarak baktığımızda kot gömlekler bizim en iyi kurtarıcılarımızdır. Çünkü kot gömleği uygun kıyafetler ile kombin ederek çok şık olabilirsiniz. Örneğin kot gömleğin altına çok güzel bir eski tarzlarda bir tişört tercih edilebilir. Ya da kot gömleğin renk tonuna göre yani açık ton ya da koyu ton olmasına göre renk belirleyebilirsiniz. Örneğin açık tonlarda bir kot gömleğiniz varsa bunu genellikle koyu tonlarla kombin edebilirsiniz. Bordo ve siyah kaçınılmaz kullanacağınız iki renk tonu olmalıdır. Açık ton ile koyu ton birlikteliğini yakaladığınız sürece güzel bir kombin yapmış olursunuz.

Kullandığınız Kot Gömleği Nerede Kullanacağınız Önemli

Öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken bir başka hususta kullanacağınız koyacaktı nerede giyeceğinizdir. Eğer resmi bir yerde kullanıyorsanız altına kumaş pantolon ve üzerine de siyah v yaka bir kazak ile kullanabilirsiniz. Anca gideceğiniz yer arkadaşlarınızla bir buluşma ise bu gömleği hoş ve şık bir etekle kullanabilirsiniz. Etek tonları da bordo ve turuncunun koyu tonları olabilir. Ayakkabı tercihini de yine kullandığınız kot gömlek tonuna göre ayarlayabilirsiniz.

Kot Gömlek Tercih Ederken Dikkat Edin

Kot gömlekler kumaş nedeni ile fazla değişkenlik gösterebiliyor. Bu yüzden tercih ettiğiniz kumaş tonunu ve türünü iyi tercih edin. Bazı tonları 1980’li yıllarda kullanılan eski kumaş dediğimiz yapıda olabilir. Bu tarz kumaş türleri fazla kullanışlı değildir. Çünkü kombin yapma durumunuz kısıtlı olmaktadır. Bu yüzden genellikle modern kesim ve tonları olan bir kot gömleği dolabınızda muhakkak bulundurmalısınız. Böylece hem şık hem de rahat bir kıyafeti her yerde kullanabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay