Bayan Jean Modelleri

Dar Paça Jean

Kadınların her sezon gardıroplarında mutlak bulundurdukları ve vazgeçemedikleri modellerin başında gelen Dar Paça Jeanlar bu sezonda yine karşımıza çıkıyor.

Şık bir gömlek veya yüksek yakalı bir kazakla doğru kombine edildiğinde kadınların kurtarıcısı olan Dar Paça Jeanlar bu sezon yine en çok tercih edilen parçaların başında geliyor.

Skinny Jean

Özellikle vücut hatlarının daha görünür olmasını isteyen düz hatlara sahip kadınlar tarafından tercih edilen bu model uzun yağmur çizmeleri veya renkli yağmur botlarıyla kombine edildiği zaman göz alıcı durabiliyor.

 

Özellikle vücudunun kalın yerlerini saklamak ve ince yerlerini ortaya çıkarmak isteyen kadınlar için çok kullanışlı bir model.

Yüksek Bel Jean Yüksek belli Jeanler

özellikle belin ve kalçanın üzerinize tam oturduğu ve belin en ince kıvrımından başlayan oradan da vücut hattını sarıp sarmalayan bir modeldir.

 

Bacak boyu kısa olan kadınların en çok tercih ettiği jean modelidir. Kıvrımları çok belli olmayan, düz hatlara sahip olan bayanlar da genelde bu Yüksek Bel Jean giymeyi tercih ederler.

İspanyol Paça Jean

70’li yılların efsanevi modeli İspanyol Paça kadınların hala en çok giydiği jean modellerinden biri olmayı sürdürüyor.

Kadınların bacaklarını uzun göstermenin yanı sıra, topuklu ayakkabıları kamufle etmede bir hayli başarılı. Ceketle kombine edildiği zaman gayet şık bir görünüm elde edilebiliyor.

Yırtık Jean

Yazın ve kışın en çok tercih edilenlerin başında elbette yırtık jeanler geliyor. Spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar veya babetler ile tercih edildiğinde gayet göz alıcı olmak mümkün.

Boyfriend Jean / Mom Jean

Kalın bacaklı, vücudunun alt kısmı geniş olanlar dar kotlardan ziyade Mom Jeanları tercih ediyorlar. Bu pantolonlar salaş tişörtler ve çok bol olmayan bluzlarla kombine edilebilir.

Hem rahat hem de vücuttaki orantısızlığı kapatır. Kısa boylular topuklu ayakkabı ile kullanmalı aksi takdirde erkeksi bir hava verebilir giyen kişide.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay