Basenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli ?

Basenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli ? Basenli Bayanlara Tavsiyeler

Kalçası geniş olan kadınlar yani armut tip vücut ölçüsüne sahip kadınlar için bu görünümlerini güzelleştirecek çok basit yöntemler vardır. Peki ama Basenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli ?

1) Pantolon Seçimi

Yüksek bel ve boru paça pantolon kullanılmalıdır. Pantolon seçimleri yapılırken pantolonun çok düşük belli olmamasına dikkat edilmelidir. Aynı zaman skinny pantolonlar tercih edilmemelidir. Çünkü skinny ve düşük belli pantolonlar kişiyi olduğundan daha basenli görünmesine sebep olur.

2) Topuklu Ayakkabı

Orta yükseklikte topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Böylelikler bacak boyu olduğundan daha uzun gözükecektir ve kişinin kalçası olduğundan daha dik duracaktır. Bu da daha az basenli bir görünüm verecektir.

3) Üst Beden

Vücudun kusurlu olduğu düşünülen bölgesine dikkat çekici kıyafetler ve renkler seçilmemelidir. İddiasız parçalar kullanılmalıdır. Bu yüzden basenli kişiler üst kıyafet seçiminde daha iddialı bluzlar, renkler, ceketler kullanarak basenlerindeki dikkati üst taraflarında toplayabilirler. Alt kıyafet seçiminde ise seçilecek olan pantolonların, eteklerin daha natürel daha az dikkat çeken renkler tercih edilmelidir. Bu daha olduğundan daha ince gözükülecektir.

4) Tunikler

Kalça genişliğinin bittiği noktadan daha uzun tunikler tercih edilebilir. Böylelikle kalçalar saklanmış olunur.

5) Pileli ve Cepli Pantolonlar

Basenlerin geniş olduğunu düşünen bayanların pileli ve cepli pantolonlardan uzak durması gerekir. Çünkü bu tarz pantolonlar basenleri olduğundan daha geniş gösterecektir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum
  1. Az Bilinenler diyor ki;

    Az bilinen bilgiler teşekkür ederim

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz deneyiminizi geliştirmek için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezleri kullanır. Anladım Detay